Золотова Вікторія

Економіст ПрАТ "Миронівська птахофабрика"            

Випускниця кафедри 2011 рік.

Без сумніву, СумДУ - один з найкращих університетів. Адже він дає кожному студенту можливість самовдосконалюватися, брати участь у науково-дослідній діяльності і розкривати свій потенціал. Тут працюють не тільки висококваліфіковані професіонали своєї справи, але й чудові наставники. Я дуже задоволена, що мала змогу навчатися саме на кафедрі фінансів і кредиту. Значним плюсом у навчанні на цій кафедрі є широкий спектр знань, які студенти отримують у ході навчання. У подальшому при виборі професії він дозволяє працювати як за основною спеціальністю, так і за багатьма суміжними, пов’язаними з фінансами.

 

 

Вакарчук Вікторія

Студентка групи Фм-61 (освітній рівень - магістр)

Я студентка ННІ ФЕМ ім О. Балацького і вважаю, що саме кафедра фінансів і кредиту дала мені можливість реалізувати мої амбіціозні плани. А саме, застосовувати отримані у стінах рідного університету знання на практиці, подорожуючи по світу. Я вважаю, що саме досвід який я отримую в процесі навчання на кафедрі є безцінним. Також не менш важливим є те що з отриманою професією фінансиста відкривається багато можливостей для працевлаштування.

 

 

Лисенко Денис

Економіст. Випускник 2011 року.                             

Шановні викладачі кафедри фінансів і кредиту! Я щиро вдячний вам за вашу працю і ті знання, які я отримав під час навчання. Саме завдяки вам я зміг отримати першу роботу за спеціальністю. Майже всі студенти, і я не виключення, запитують – "Навіщо нам все це потрібно?". Проте, коли ти починаєш зустрічатися з реальними задачами на роботі, ти розумієш, що знання зі страхування, банківської справи та навіть вищої математики можуть стати в пригоді, навіть якщо ти працюєш звичайним бухгалтером. Кафедра фінансів і кредиту надає достатній комплекс знань для роботи в будь-якій галузі фінансів нашої країни. Чи використаєте Ви ці знання – залежить від Вас самих. І на останнє, хотів би дати декілька порад: перш за все, ретельно вчіть англійську мову, так як для отримання гарної посади це обов'язковий атрибут. Вже с 1-2 курсу намагайтеся визначитися, в якій галузі фінансів ви плануєте працювати і починайте поглиблювати власні знання в цій галузі, в тому числі завдяки додатковим курсам. Бажаю всім успіхів в навчанні, а кафедрі – розвитку і талановитих студентів.

 

Карпенко Інна Вікторівна

Економіст ПАТ «Сумське НВО»

Випускниця 2014 року

Як випускниця кафедри фінансів і кредиту, я з упевненістю можу сказати, що вступ до СумДУ – це крок до майбутнього успіху. Адже навчання за даною спеціальністю дає широкий спектр знань, котрі можна застосувати у різних сферах сучасного економічного світу. Я вдячна викладачам, які допомогли отримати не лише теоретичні знання, а й практичні навички. На кафедрі ніби опиняєшся у великій дружній сім’ї, де відчуваєш підтримку та порозуміння. І якщо виникають проблеми – викладачі завжди з розумінням йдуть на зустріч.

Теперішнім студентам бажаю успіхів у навчанні та наукових досягнень на найкращій кафедрі найкращого університету.

 

Ксенія Новак

Економіст з бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності, АТ "Технологія"

Випускниця 2020 року

"Закінчивши магістратуру за спеціальністю «Фінанси і аудит підприємництва», я отримала величезний багаж знань, який зіграв важливу роль при влаштуванні на першу роботу. ННІ ФЕМ імені  О. Балацького  - це професійна команда викладачів, активні та цілеспрямовані студенти, чудові умови для занять. Широкий спектр професійних дисциплін дав можливість отримати фундаментальні знання в різних сферах і визначитися з вибором професійного спрямування. На мій погляд, ця спеціальність дає базову економічну освіту. Випускники можуть застосувати свої навички в будь-яких галузях економіки, крім того, у них є багато шансів започаткувати свій бізнес. Освіта, отримана на кафедрі фінансів та підприємництва, має високий потенціал для подальшого професійного та кар'єрного зростання".

 

Фото

Іванов Іван Іванович. Начальник фінансового відділу ...

Відгук...

 

 

Поділитися: