28 квітня 2021 року професор нашої кафедри, д.е.н., Басанцов І.В, як представник ЗМІ, акредитованого у Верховній Раді України, прийняв участь у  засіданні парламентського Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики.

26 квітня 2021 р. відбувся успішний захист магістерської роботи Безсалової Марії (студентки групи ПІм-91). Особливістю цього захисту є не його проведення онлайн, чим вже нікого на здивуєш, а проведення його з Німеччини, де студентка закінчує навчання в Universität Koblenz-Landau, м. Кобленць, земля Рейнланд-Пфальц., отримавши стипендію на навчання за обраною програмою.

21 квітня 2021 р. було проведено онлайн зустріч з практиком Юрченко Вікторією Володимирівною, бухгалтером Групи консалтингових компаній «Ю Ейч Уай Простір» (UHY Prostor LLC Audit & Consulting Co.).

26 квітня студенти групи Ф-81 прийняли участь в онлайн-семінарі з бізнес-аналітиком Максимом Казанцевим.

22 квітня 2021 р. доцент кафедри фінансів і підприємництва Похилько С.В. провела  онлайн-заняття з дисципліни «Міжнародні фінанси» за темою «Міжнародні розрахунки» згідно розкладу для студентів групи Ф-81.

Тріумфально завершили цьогорічний виступ у конкурсі наукових робіт наші студенти. Цього разу на науковому небосхилі знову спалахнула наша яскрава зірочка Юлія Білоус, яка у конкурсі з «Фінансової безпеки» посіла одразу два! других місця.

22 квітня в рамках вивчення дисципліни "Податкове планування" (викладач Котенко Н.В.) студенти-магістри групи Ф.м-01 брали участь у Великому Online-Cемінарі із Заробітної Плати від https://7eminar.ua/.

Представник кафедри фінансів і підприємництва Рубанов П.М. 19.04.2021 р. відвідав вебінар «Курсова робота без академічного плагіату – нові можливості системи StrikePlagiarism.com».

Доцент кафедри фінансів і підприємництва Плікус І.Й. прийняла участь у онлайн вебінарі «Відпустка за роботу на комп'ютері: як оформити» з редактором Kadrolanb, консультантом з оплати праці та трудового права Тетяною Гуль.

Бурхливими оплесками зустрічаємо наших студентів, які в конкурсі зі спеціалізації «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності» посіли перше місце. Цю неймовірну перемогу принесли нам студенти заочної форми навчання Юлія Соломко та Дмитро Ємельянов, які навчаються за освітньою програмою «Фінанси і аудит підприємництва». Керував науковою роботою студентів д.е.н. проф. Захаркін Олексій Олександрович.