2019 рік

Участь у Міжнародному науковому форумі «NEW ECONOMICS – 2019»

Впродовж 14-15 листопада 2019 року доцент кафедри Зайцев О.В. участь у Міжнародному науковому форумі «NEW ECONOMICS – 2019». Форум проходив у Києві в спеціалізованій конференц-залі Національної академії наук України. Мета форуму – сприяння глобалізації економічної науки та освіти, розвиток міжнародних наукових проектів в економіці, обмін досвідом та знаннями з передових економічних досліджень. Організаторами форуму виступили Асоціація сприяння глобалізація освіти та науки «SPASETIME», Інститут промисловості Національної академії наук України, за підтримки, зокрема, Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати,  Інноваційного університету Колегіум Мазовія (Польща), Школи бізнесу Празького економічного університету (Чехія), Інституту економіки та прогнозування НАН України та ще понад двадцяти наукових установ та організацій. Тематична архітектура форуму об’єднувала шість академічних платформ: «Економіка майбутнього: глобальні тренди»; «Виклики новій економіці»; «Умови сталого розвитку»; «Україна у глобальному світі»; «Підприємство: маркетинг та менеджмент в пошуках ефективності»; «Економічна теорія: еволюція парадигми та революційні гіпотези».

Зайцев О. В. взяв безпосередню участь у науковому форумі та виступив  на ньому з повідомленням «Вимірювання вартості у класичній економічній теорії».

 Перемога у конкурсі студентських наукових робіт

 Студентки кафедри фінансів і підприємництва ННІ ФЕМ імені Олега Балацького Олександра Тверезовська та  Луценко Дар’я посіли ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Фінансова безпека». 

Захід відбувся 11 квітня на базі Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи». На підсумковій науково-практичній конференції студентки захищали роботу на тему «Фінансова інклюзія як драйвер забезпечення фінансової безпеки України» (науковий керівник д.е.н., проф. Захаркін О.О.)

У роботі Галузевої конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу зі спеціалізації “Фінансова безпека” взяв участь д.е.н. проф. Захаркін О.О.


2017 рік

Перемога у конкурсах студентських наукових робіт

30 травня на базі ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» відбувся другий, тур IV міжнародного конкурсу студентських наукових робіт "Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку", де студентка 1 курсу магістратури кафедри фінансів і кредиту Карабець Карина посіла 3-те місце.

На підсумкову конференцію учасників другого туру було запрошено 20 учасників з 13 вищих навчальних закладів України, котрі представили 16 робіт шляхом презентації доповідей. Карабець Карина презентувала наукову роботу "Банківські рейтинги як елемент системи управління фінансовими процесами в Україні" (наукові керівники к.е.н., доц., Захаркін О.О., к.е.н., доц. Захаркіна Л.С.).

24 березня 2017 року  було проведено II тур Всеукраїнського конкурсу наукових робіт за напрямом «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит», де студентки 4-го курсу напряму «Фінанси і кредит» Опенько Кароліна та Черкас Ірина (керівник доц. Плікус І.Й.) вибороли перше місце. Конкурс проходив на базі Київського національного торговельно-економічного університету. До другого етапу конкурсу, який проводився у формі науково-практичної конференції, галузевою комісією було допущено 35 наукових робіт, автори яких представляли 24 ВНЗ України.


2016 рік

Доцент кафедри фінансів і кредиту, к.е.н. Захаркіна Л.С. у період з 19.05.2016 р. по 24.05.2016 р. відвідала Польщу.

     Захаркіна Л.С. пройшла короткотермінове стажування та прийняла участь у І Польсько-Українській науково-практичній конференції "Теорія і практика територіального маркетингу технології просування міст та громад" (Вища школа бізнесу в Домброві Гурнічій, м. Живець). Вона виступила з доповіддю "Place marketing within the increase of investment prospects of the region".

Головний організатор конференції - польський університет Данброва Гурніча. Співорганізатор - СумДУ.

Захаркіна Л.С. отримала європейський досвід організації наукових досліджень у сфері фінансів, освітньої та соціальної роботи в університетах та відвідала історичні місця м. Кракова.


Результати конференції "Економічні проблеми сталого розвитку"

 26 квітня 2016 року на кафедрі фінансів і кредиту відбулося пленарне засідання міжнародної науково-практичної конференції імені професора Балацького О.Ф. "Економічні проблеми сталого розвитку". Загалом було подано 50 тез доповідей.

За виступами доповідачів на пленарному засіданні були визначені переможці:

І місце - Мурай В.Є. (керівник - Захаркіна Л.С.) з доповіддю на тему: "Фінансове забезпечення субєктів господарювання"

ІІ місце - Карабець К.М. (керівники: Захаркіна Л.С., Рубанов П.М.) з доповіддю на тему: "Проблеми розвитку системи рейтингового оцінювання українських банків"

ІІ місце - Оголь О.О.. (керівник - Кобушко І.М.) з доповіддю на тему: "Податкова децентралізація як фактор стабілізації фінансової ситуації в Україні"

ІІІ місце - Миргородська В. С. (керівник - Дєдова О.П.) з доповіддю: "Проблема залучення інвестицій до будівельної галузі України"

ІІІ місце - Алексєєва С.О. (керівник - Кобушко І.М.) з доповіддю: "Формування та управління інвестиційним портфелем підприємства"


Поділитися: