1. Освітня програма "Фінанси" (спеціальність 072) (прийом на денну, заочну та дистанційну форми навчання). Сторінка у розробці.

Деталі щодо прийому на дану програму за телефоном 095-212-98-17 або поштою  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Захаркіна Людмила Сергіївна) 

 

 2. Освітня програма "Фінанси і аудит підприємництва" (спеціальність 072) (передбачає можливість паралельно отримати диплом Oxford Brookes (Великобританія) за акредитованою програмою Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів (АССА) «Фінансовий менеджмент у сфері бізнесу») (прийом на заочну та дистанційну форми навчання).

Деталі щодо прийому на дану програму за телефоном 095-212-98-17  або поштою  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Захаркіна Людмила Сергіївна) 

 

3. Програма "Інвестиції, підприємництво і стартапи" (спеціальність 076) (передбачає можливість отримання подвійного диплому Сумського державного університету (Україна) та Університету Кобленц (Uni KO, Німеччина).

Деталі щодо прийому на дану програму за телефоном 095-212-98-17 або поштою  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Захаркіна Людмила Сергіївна) 

 

Поділитися: