2016 рік

Участь у проекті Erasmus + Mobility Project for Higher Education Students and Staff with Partner Countries

З 15 лютого по 15 липня 2016 року аспірантка кафедри фінансів і кредиту Колесник Марина Євгенівна пройшла довготермінове 5-ти місячне стажування за програмою Erasmus + в університеті Олександру Іоан Куза в Яссах (Румунія).

 Програма стажування передбачала вивчення основних дисциплін в області економіки та фінансів, проведення дослідження по темі дисертації, а також відвідування курсів румунської мови для ознайомлення з культурою і життям в Румунії.

У програмі брали участь студенти та аспіранти з 13 країн (Білорусь, Вірменія, Греція, Грузія, Іспанія, Казахстан, Киргистан, Республіка Корея, Республіка Молдова, Португалія, Узбекистан, Україна, Франція).

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2015 рік

Стажування за програмою Erasmus Mundus в університеті Бабеша-Боляй, Румунія

 

      З 15 листопада по 15 грудня 2015 року, професор кафедри фінансів і кредит, доктор економічних наук, доцент Кобушко Ігор Миколайович проходив міжнародне наукове стажування в університеті Бабеша-Боляй, м Клуж-Напока, Румунія за програмою Erasmus Mundus на тему «Стратегія розвитку інвестиційного ринку на основі теорії поведінкових фінансів».

Участь у стажуванні дало можливість познайомитися з досвідом проведення наукових досліджень в Університеті Бабеша-Боляй, отримання Європейського досвіду впровадження освітніх програм за напрямом «Фінанси», налагодження міжнародного співробітництва.

Результатом стажування стало укладення договору про співпрацю між університетами за програмою Erasmus +, згідно з якою викладачі, аспіранти та студенти кафедри «Фінансів і кредиту» можуть з'їздити на стажування і навчання в Румунію, а колеги з університету Бабеша-Боляй можуть приїхати на стажування і навчання в Сумський державний університет.

Поділитися: