2018 рік

Протягом 14-20 січня 2018 р. викладачі кафедри Абрамчук М., Гуменна Ю., Захаркін О.Тютюник І. пройшли підвищення кваліфікації у вигляді стажування в університеті в м. Бєльско-Бяла (Польща).

Викладачі взяли участь у роботі семінарів та круглих столів на яких обговорено фінансові аспекти економічного розвитку у контексті інтеграції до Європейського простору на прикладах Польщі та України. Досягнуто домовленостей щодо подальших спільних наукових досліджень в цьому напрямку.

Також учасники стажування відвідали Ягеллонський університет у Кракові – один з найбільших в Польщі, та найстаріших в Європі де ознайомились з традиціями університету, особливостями навчального процесу та науковими напрацюваннями його викладачів.


  2016 рік

Доцент кафедри фінансів і кредиту, к.е.н. Захаркіна Л.С. у період з 19.05.2016 р. по 24.05.2016 р. відвідала Польщу.

Захаркіна Л.С. пройшла короткотермінове стажування та прийняла участь у І Польсько-Українській науково-практичній конференції "Теорія і практика територіального маркетингу технології просування міст та громад" (Вища школа бізнесу в Домброві Гурнічій, м. Живець). Вона виступила з доповіддю "Place marketing within the increase of investment prospects of the region".

Головний організатор конференції - польський університет Данброва Гурніча. Співорганізатор - СумДУ.

Захаркіна Л.С. отримала європейський досвід організації наукових досліджень у сфері фінансів, освітньої та соціальної роботи в університетах та відвідала історичні місця м. Кракова.

  

2015 рік

 

Стажування у колегіумі Artes Liberales Варшавського університету

Доцент кафедри фінансів і кредиту Скляр І.Д. пройшла стажування протягом жовтня 2015 р. у колегіумі Artes Liberales Варшавського університету. Стажування відбувалося в рамках проекту "Інноваційний університет та лідерство. Фаза ІІ: забезпечення якості та інтернаціоналізація".

Участь у проекті дала можливість ознайомитися із досвідом польських вишів у формуванні системи внутрішнього забезпечення якості та визначити принципи розроблення освітніх програм, організації самостійної роботи студентів, організаційні процедури співпраці академічної спільноти зі студентами та роботодавцями в процесі розроблення та періодичного перегляду освітніх програм.

Наразі проект триває – спільно з представниками КНЕУ ім В. Гетьмана та Львівського навчально-наукового інституту Університету банківської справи у Сумському державному університеті реалізується мікропроект «Студентоцентроване навчання як базова умова якості сучасної вищої освіти».


 

1

13-20 квітня 2015 представники доцент кафедри фінансів і кредиту Зайцев О.В. та студентка Жила Тетяна в складі делегації СумДУ пройшли короткострокове навчання в Техніко-гуманітарній академії (м Бельсько-Бяла, Польща). Ініціатором навчальної поїздки виступили завідувач кафедри маркетингу та підприємництва Техніко-гуманітарної академії д.е.н., доц. Клісіньскі Януш і декан факультету економіки та менеджменту д.е.н., проф. Прокопенко Ольга Володимирівна.
Сумська делегація прослухала курс лекцій з «Міжнародного менеджменту», у тому числі відвідала лекції з «Комерційного права», «Міжнародного права» і «Стратегічний менеджмент». Особливістю даної поїздки було те, що навчання проводилося в групі разом з польськими студентами, що дало можливість відчути себе справжніми ст

удентами Техніко-Гуманітарної академії. За результатами стажування учасники отримали відповідні сертифікати.

Незважаючи на насичену програму стажування, студенти встигли відвідати м. Чешин - кордон Польщі та Чехії, а також м. Краків – місто королівської слави, що славиться безцінними пам'ятками культури і мистецтв. Учасникам особливо запам'яталися Вавельський королівський замок з квітучими магноліями і ратушна вежа висотою 70 метрів.
Усі учасники поїздки отримали неймовірні емоції та враження. Вони радять усім взяти участь у наступних навчальних поїздках у Техніко-гуманітарну академію, що стали вже традиційними на факультеті економіки та менеджменту.

 


alt

Представники сумського державного університету у період із 4 по 11 лютого 2015 року пройшли короткотермінове стажування в Техніко-гуманітарній академії (м. Бєльсько-Бяла, Польща). До складу делегації увійшов доцент кафедри фінансів і кредиту Кобушко І. М.
Програма стажування в Техніко-гуманітарній академії передбачала проходження семінарів на тему "Європейський досвід організації наукової, педагогічної та соціальної роботи в університеті". Під час стажування представники делегації провели зустріч із ректоратом Техніко-гуманітарної академії, а також відбулись робочі зустрічі з керівниками підрозділів обліку навчального навантаження, підвищення кваліфікації, позаначальної та соціальної роботи. У рамках стажування представники делегації прослухали лекцію "Шлях Польщі: від круглого столу до членства в ЄС".
За результатами стажування всі учасники отримали відповідні сертифікати.
Представники сумського державного університету встановили дружні відносини з представниками Техніко-гуманітарної академії та обговорили перспективи подальшого співробітництва.

 

Поділитися: