З 26 червня по 22 липня 2011 року аспіранти кафедри фінансів Боронос Д.В. та Шкодкіна Ю.М. пройшли курси навчання в Літній академії, яку організував Університет Кобленц-Ландау (Німеччина), який є партнером СумДУ. Свої знання їм передавали провідні науковці Європи та світу.

За час навчання аспіранти освоїли курси «Деривативи та фінансовий інжиніринг», «Розробка Інтегрованих бізнес-моделей». У рамках курсу «Міжнародна економіка», аспіранти відвідали з навчальним візитом Раду Європейського Союзу, Парламент ЄС та інші установи в Брюсселі. Дисципліна «Формування підприємницького мислення», яку викладав директор Літньої академії Dr. HaraldvonKortzfleisch, передбачала, що студенти знаходили проблеми в повсякденному житті німецького населення та намагалися вирішити її.

За словами учасників Літньої академії, викладачі Сумського державного університету надали дійсно якісну базову освіту, оскільки знання, здобуті в СумДУ, дозволяли оперувати тієї інформацією, яку надавали німецькі професори.

Окрім насиченої наукової складової Літньої академії, студентам запропонували яскраву культурну програму визначними місцями Німеччини та познайомили з національними традиціями.

 

На фотографії: у вишиванці з червоним арнаментом - Шкодкіна Ю.М., у вишиванці з червоними маками - Боронос Д.В.

 

 

Поділитися: