Стажування у Грацькому університеті ім. Карла і Франца, Австрія

Аспірантка кафедри фінансів Білопільська Олександра з 15 жовтня по 29 грудня 2012 року взяла участь у програмі "Управління ресурсами", котра фінансувалася МОНмолодьспорту, в рамках конкурсного відбору на навчання та стажування студентів, аспірантів, наукових та науково педагогічних працівників у провідних ВНЗ за кордоном.

Стажування проходило на базі Грацького університету ім. Карла і Франца, Інституту системних досліджень інновацій та екологічної збалансованості (м. Грац, Австрія).

Під час стажування вона прийняла участь в конференції Центральної та Східної Європи в сфері управління відходами DepoTech-2012, котра проходила на базі Монтан університету м. Леобен.

Під час конференції DepoTech-2012 вона працювала в групі, до уваги котрої були представлені виробничі потужності корпорації AT&S (Аustria Technologie & Systemtechnik), яка відома закритим циклом виробництва, а також перша в Європі стала взірцем відповідності всім Директивам ЄС в області енергозбереження та ефективного управління ресурсами. Під час конференції DepoTech-2012 з професором Роландом Помбергом були обговорені можливості наукового співробітництва СумДУ з Монтан університетом.

Були досліджені організаційно-економічні моделі управління відходами в м. Відень та регіоні Штирія, принципи організації MA 48 – департаменту охорони навколишнього середовища міста Відень.

 

Поділитися: