Світ професій різноманітний і цікавий. Важливо не розгубитися в ньому і зробити правильний вибір. Помилково обрана професія - це втрачений час, гроші і розчарування у ній. Адже роботі ми присвячуємо значну частину свого життя, прагнемо досягти успіху, визнання.

Фінансист – професія особливо популярна в наші дні. Недаремно багато молодих людей прагнуть оволодіти економічними знаннями, бо в майбутньому фінансового працівника ніщо і ніхто не зможе замінити. Аналіз, прогноз, перспектива, розрахунок можливих ризиків необхідні кожному підприємству, кожній приватній фірмі і в цілому країні.

Виходячи з цього професія фінансиста виглядає досить цікавою. Дана професія вимагає особливої відповідальності, дисципліни і організованості. Але і з цифрами можна працювати творчо. Навіть у тому, як їх оформити, як працювати зі спеціальними комп’ютерними програмами.

Фінанси є життєво важливою системою в економіці та суспільстві в цілому. Налагоджені фінансові відносини виступають запорукою нормальної життєдіяльності. Фінанси відіграють важливу роль, тому що пронизують усе наше життя, з фінансовими категоріями ми зустрічаємось повсюди, адже до них належать податки, доходи, прибуток, бюджет, пенсії, дотації, штрафи, фінансові санкції.

Рейтинг цієї професії впродовж багатьох років залишається незмінно високим. Так, за даними, оприлюдненими на сайті Державної служби статистики України, на другому місці після сфери авіатранспорту сфера фінансової і страхової діяльності (за даними сайту Trud.ua).

Перелік організацій та підприємств де можливе працевлаштування випускників

Наші випускники можуть працювати на таких посадах:

Антикризовий керівник;
Аудитор;
Брокер;
Бухгалтер;
Економіст;
Кредитний експерт;
Кризис-менеджер;
Маклер;
Податковий інспектор;
Податковий консультант;
Трейдер;
Фінансовий аналітик;
Фінансовий директор;
Фінансовий менеджер.

Обираючи професію фінансиста Ви робите правильний вибір.

Поділитися: